Soba Çeşitleri ve Fiyatları Archives

Gürkan soba çeşitleri ve fiyatları 2017

Eyl 27, 2016 // Yorum Yazın // Yazar

Hoşgeldiniz değerli ziyaretçimiz, bu yıl güzel İzmir’imize yeni bir soba markası olan Gürkan Sobaları geldi. Gürkan sobaları 2 ‘ye ayrılmaktadır. Gürkan fırınlı tuğlalı şömine sobaları ve tuğlalı şömine sobaları olmak üzere firmamız bünyesinde 2 çeşidi bulunmaktadır. Şimdi sizlere gürkan sobaları hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Piyasa da bir çok soba çeşidi mevcuttur. Eski soba markaları, yeni soba markalarına göre daha az malzeme kullanılmış lakin daha pahalıdır. Sebebi ise yılların vermiş olduğu isim hakkıdır. Lakin bu sene İzmir’de Gürkan sobalarında

Devamı

 

Simtaş Soba Fiyatları İzmir

Şub 24, 2015 // 2 Yorumlar // Yazar

Simtaş Soba fiyatları izmir buca, İzmir ‘in soğuk kış gecelerinde sizlere destek olmak için buradayız. Simtaş Soba çeşitleri elimizde mevcut olup, bir çok kişi tarafından tercih edilen bir soba türüdür. Genel olarak insanların gözünde pahalıdır. Lakin sizlerden şöyle bir hesap yapmanızı rica ediyorum. Ucuz ve kalitesiz bir soba aldınız. Aldığınız soba odanızı ve duvarlarınızı ne kadar ısıtır? Dışarıya ne kadar ısı verir? Bunların hesabını yaparak soba almanızı rica ediyorum sizlerden. Simtaş sobayı bizden almanız şart değil. Her hangi bir yerden de alabilirsiniz. Ama bahsetmiş olduğum ısı yansımasını düşünmeniz gerekmektedir. Elimizde ucuz soba çeşitleri mevcuttur. Lakin biz müşterilerimize kaliteli ürünler tavsiye etmekteyiz.

Devamı

 

Soba Çeşitleri ve Fiyatları (İzmir)

Oca 07, 2015 // 1 Yorum // Yazar

Merhaba değerli ziyaretçiler, İzmir bu gece çok soğuk. Böylesine soğuk bir havada bahsedilebilecek en iyi konu soba çeşitleri ve özellikleridir. İnsanlar genelde soba çeşitlerini incelerken soba çeşitleri ve görünümleri için arama yapmaktadırlar. Lakin şunu unutmayalım ki; sobaları görünümüne göre seçmeyiniz. Her zaman odanızı ve duvarlarınızı ısıtabilecek sobaları tercih etmelisiniz. Hele İzmir ve benzeri soğuk şehirlerde ikamet ediyorsanız. Bu yazımızda sizlere stoklarımızda daima mevcut olan soba çeşitlerini yazacağız. Eryılmz Ticaret olarak elimizde farklı farklı markada sobalar mevcuttur. Hem bütçenize uygun hem de sağlam ve garantili sobalarımızı siz değerli İzmir halkının beğenisine sunuyoruz.

İzmir Soba Çeşitleri ve Adları (İsimleri)

Devamı

 
  • Kategoriler

  • selçuk sönmez