Kömür Çeşitleri ve Fiyatları Archives

Süper Enerji Kömürü Fiyatları

Oca 05, 2015 // Yorum Yazın // Yazar

Mavi torba kömürü, yani süper enerji kömür fiyatları hakkında bilgi verelim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, süper enerji kömürü izmir fiyatları henüz zamlanmamış durumda olup, piyasadaki en kaliteli kömür diyebilirim. Diğer torba kömürler 25 Kg. iken neden süper enerji mavi torbalı kömür 20 Kg? İşte akılları kurcalayan soru bu. Bakınız değerli misafirlerimiz, diğer torba 25 kg. olabilir lakin uzun süre dayanmamaktadır. Bu neden sizlere süper enerji kömürüni tavsiye ederim. Ayrıca süper enerji kömürü kalorisi çok fazla değildir. Zararı diğer kömür çeşitlerine göre daha azdır.

Devamı

 

Odak Bamak Rus Ceviz Kömürü Fiyatları

Oca 05, 2015 // 1 Yorum // Yazar

Değerli misafirlerimiz, bildiğiniz üzere soğuk havalardan korunmanın yolu evimizdeki sıcak sobamızdır. Bu nedenle siz değerli izmir halkına kaliteli kömür sunmayı bir borç biliriz. Şimdi sizlere Odak – Bamak rus ceviz kömürü özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

 

  • Kalori kuru bazda: 7200 – 7800 Kcal/Kg
  • Kükürt kuru bazda: %0,3 max
  • Kül kuru bazda: % 4
  • Nem orjinalde: % 4
  • Kullanım yeri: Kovalı, tuğlalı soba veya kalorifer sistemlerinde.

Devamı

 

İzmir Kömür Çeşitleri

Oca 03, 2015 // 4 Yorumlar // Yazar

Sayın ziyaretçilerimiz, izmir Türkiye’mizde kömürün çok tüketildiği illerden bir tanesidir. Bu nedenle kömür azaldıkça karaborsaya düşmektedir, buda kömür fiyatlarında artışa neden olmaktadır. Bunun önüne geçmek sizlerin elindedir. Kömür alımlarınızı 5-10 torba değil, 30-40 torba alarak yapmalısınız ki, hem ucuza alınız hemde karaborsaya yakalanmayınız. Fırsatçıların eline düşmeyi kimse istemez. Egenin incisi İzmir de satılan kömür çeşitleri çok fazladır. Lakin ERYILMAZ TICARET olarak biz, siz değerli İzmir halkının isteklerine göre kömür satmaktayız.

Örneğin; Bamak yeşil torba 20 kg ‘lık kömür var. Bu kömür güzel ve ithal olup soba içeriside

Devamı

 
  • Kategoriler

  • selçuk sönmez